Квітковий бал у Голландії

Квіткова композиція;

 

Напевне, весна приходить у Голландію найшвидше у світі – уже 2 лютого у Бовенкарспелі відкривається перший квітковий фестиваль, що вражає різноманіттям барв, форм та запахів. Це справжнісінький квітковий бал – тюльпани, нарциси, гіацинти  беруться за руки-пелюстки й танцюють вальс під дивовижну музику вітру, створюючи просто надзвичайні малюнки.

 

Квіткова фігура
Безсумнівну, Голландія справжнісінька квіткова столиця світу, і такі фести тут не дивина, проте парад у Бовенкарспелі дійсно особливий. Перш за все, це найбільший передвесняний фестиваль у світі – тут можна побачити близько одного мільйона найрізноманітніших квітів: троянд, крокусів, ірисів, з яких найдосвідченіші флористи створюють надзвичайні композиції, які милують око та душу. Цікаво, що усі «скульптури» об’єднані єдиною тематикою, тож милуючись квітковими шедеврами ви зможете відчути себе в країні гномів чи у світі казкових героїв, на лицарських боях середньовіччя чи в загадкових античних містах. 

 

Квіткова композиція
Якщо ви бажаєте відпочити від сірих буднів і наповнити своє життя яскравими барвами (особливо, якщо навколо – лише сніговий шедевр зимоньки-зими) – без вагань приїжджайте на квітковий парад і не пошкодуєте!

 

Квіткова композиція

 

Загальні дані:
Що: фестиваль квітів
Де: Бовенкарспел (Голландія)
Коли: 02-26 лютого
Офіційний сайт: hollandflowersfestival.n