Місто шампанського

 Санкт-Моріс

Санкт-Моріц - однин з найвідоміших зимових курортів у Швейцарії та й в світі. Це справжнє втілення міжнародного класу, стилю та елегантності, що знаходиться на висоті 1856 метрів. Цікаво, що бренд «Санкт-Моріц» навіть зареєстрований, як товарний знак.

Вечірня зимова казка Санкт-Моріс
Санкт-Моріц – місто оригінальне та дивовижне. З давніх-давен сюди приїжджали люди з найрізноманітніших куточків світу, аби відпочити та оздоровитися, адже Санкт-Моріц знаменитий цілющими джерелами, що були відомі навіть 3000 років тому! А дивовижний мікс природи, культури, спорту та спокою створює просто надзвичайну атмосферу

Санкт-Моріс влітку
Санкт-Моріц - батьківщина альпійського зимового туризму (що зародився тут 1864), до того ж тут аж двічі проводили зимові Олімпійські ігри (1928 і 1948 роки), а також для численні чемпіонати світу. Без сумніву, влітку туристів тут значно менше, проте у цю пору року тут аж ніяк не гірше – тиша, спокій, походи в гори, чисте повітря та невимовна краса... У Санкт-Моріці можна відвідати безліч спортивних та культурних пам'яток, чудові магазини, до того ж, вражає кількість готелів та ресторанів, що дивують прекрасним сервісом та пресмачною їжею.

Санкт-Моріц
Ще одна «родзинка» Санкт-Моріцу«шампанський клімат», аналогів якому немає більш ніде у світі. Яскраві сонячні промені виграють на білосніжному снігу, якого тут випадає найбільше в Європі, золотистими стрічками, що переплітаються у дивовижні коси сонця.

Зимові розваги, Санкт-Моріц