Німецький острів дивовиж

 Замок загадкової Баварії

Баварія… Справжнісінька країна в країні, німецький острівець дивовиж, а ще – цікавих звичаїв та традицій, пива й ковбасок, гір і найрізноманітніших розваг… Тутешня атмосфера просто вражає: приємні товариські люди, казкові льодові пейзажі й старовинна архітектура перетворюють відпочинок на чудову феєрію вражень, емоцій та почуттів.

Влітку в Баварії таж панує казка
Один із найцікавіших туристичних центрів Баварії, та і, напевне, всієї Німеччини - містечко Гарміш-Партенкірхен, поблизу якого знаходиться найвища гора країни – Цугшпітце (2950 метрів над рівнем моря).

Баварія і тепер вражає загадками середньовіччя
Сюди приїжджають мандрівники із найрізноманітніших куточків світу, аби помилуватися зимовими горами та давніми будиночками, вік яких часто сягає декількох сотень років, й просто покататись на лижах чи сноуборді, а ще – насолодитися незвичайною атмосферою, що панує тут.

Гарміш, мов на долоні
Без сумніву, справжні творці місцевого «тепла серед зими» - мешканці Гарміш-Партенкірхену, що вражають дружністю та доброзичливістю, а ще – завжди чудовим настроєм та щирими усмішками й жартами: на наше звичне «Не знаєте, котра година?» вони частенько замріяно відповідають «Знаю!».

Зимонька-зима
Окрім того Баварія знаменита численними фестивалями та святами, що проходять тут чи не кожного місяця. Саме на таких народних гуляннях об’єднуються оссі та вессі, тобто колишні східні та західні німці. Загалом, оссі впевнені, що вессі – ледарі й нахаби і навпаки. Проте за кухлем свіжого баварського пива усі образи забуваються, а знайомі і навіть суперники стають справжніми друзями.

Зимова казка