Помідорні бешкети

 festivaltomatina

 

Томатіна – одне з найвеселіших та найоригінальніших Іспанських свят. Щороку, в кінці серпня сюди з’їжджаються близько 30 тисяч туристів, аби прийняти участь у томатній баталії, розважитись й отримати свою порцію хорошого настрою.

 

Основний бій томатіни 

 

Томатіна – одне з найвеселіших та найоригінальніших Іспанських фестивалей. Щороку, в кінці серпня сюди з’їжджаються близько 30 тисяч туристів, аби прийняти участь у томатній баталії, розважитись й отримати свою порцію хорошого настрою. 

 

Діти на томатіні

 

Рівно об одинадцятій подають гучний сигнал – пускають кілька ракет начинених помідорами, і починається «криваве побоїще». Битва на майдані Буньйоля вирує лише дві години, проте стихійні «перестрілки» тривають аж до самого вечора. 

 

Фестиваль Томатіна

 

 

Правила прості: можна жбурляти томати у будь-кого, хто перебуває в межах досяжності, щоправда, існують і деякі заборони: перед метанням помідори потрібно обов’язково розчавити, аби не набити комусь гулю; не можна рвати одяг на учасниках свята та кидати чимось іншим, окрім томатів.

 

Томатіна

 

Запасатися томатами непотрібно – тонни їх привозять на вантажівках коштом міста. Тож нудно не буде, приїжджайте і переконаєтесь, отримаєте безліч хороших емоцій та тисячі помідорових усмішок у подарунок. Переможених тут немає - всі почуваються переможцями.

 

Томатіна

 

Загальні дані
Що: томатіна
Де: Буньйоль (Іспанія)
Коли: серпень
Офіційний сайт: www.latomatina.org