Дари Діоніса

Винний фестиваль   

Сонце, легенький вітерець із запахом моря, тисячі радісних людей із найрізноманітніших куточків світу, прекрасні пахощі свіжого винограду – усе це щорічний винний фестиваль в Лімассолі (місто на півдні Республіки Кіпр). Уперше захід відбувся ще далекого 1961 року, і з тих пір він переріс у дивовижний фест, на який що разу приїжджає все більше і більше туристів.

 

Виробництво вина

 

Гості потрапляють на свято крізь імпровізовані ворота при вході в місцевий парк, минаючи величезну статую винороба, висота якої сягає семи метрів! На морському узбережжі встановлюють десятки павільйонів винарень із найрізноманітніших частин країни. Кожен турист має за символічну плату придбати мідний глек, адже вважається, що вино з нього смачніше. Апогеєм святкування є масова дегустація - тут можна спробувати і всесвітньо відомі сорти вин, і місцеву «зіванію» - міцний виноградний напій.

 

Червоне вино

 

Окрім того, винний фестиваль – ще й яскрава культурна подія. Тут можна побачити виступи мандрівних театрів та цирків, почути дивовижну музику та насолодитися прекрасними танцями. Тож розваг вистарчає і дорослим і дітям – тут буде цікаво кожному, а всі охочі можуть навіть взяти участь у виробництві «божественного напою» - ногами пом’яти свіжий виноград у чанах під звуки традиційної кіпрської музики.

 

Дегустація вин

 

Загальні дані
Що: винний фестиваль
Де: Лімассол (Кіпр)
Коли: 27 серпня-5 вересня
Офіційний сайт: visitcyprus.com