Гватемала

 Гватемала – одна із тих країн Північної Америки, які практично недосліджені туристами. Проте вона потопає в смарагдовій зелені тропічних заростей і дивовижних трелях екзотичних плашок, омивається спокійними хвилями Тихого Океану, а на перший погляд, то й взагалі схожа на...

Детальніше: Гватемала

Антигуа і Барбуда

 Антигуа і Барбуда – справжнья загадка для туристів не тільки із України, а й практично з усього світу! Адже про існування цієї малесенької перлинки на березі Карибського моря навіть мало хто здогадується, хоча ця острівна країна підпорядковується не кому іншому, а...

Детальніше: Антигуа і Барбуда

Амазонія

 

Амазонка  - одна з найвеличніших, найбільших та найкрасивіших річок світу.Простягаючись на більш ніж шість тисяч кілометрів, вона бере свій початок в Андах, перетинає Бразилію, Перу, Болівію, Колумбію й Еквадор, зрештою впадає в Атлантичний океан.

Детальніше: Амазонія

Країна жовтого каменю

 

Єллоустоун - найстаріший заповідник у світі і один із найбільших у США, справжня країна в країні, улюблена природна перлина американців. Це, напевне, одне з найкрасивіших місць на землі. Мальовничі водоспади, гейзери, озера та річки роблять це місце просто надзвичайним.

Детальніше: Країна жовтого каменю

Самба Ріо

 

Ріо-де-Жанейро, столиця Бразилії, - місто відоме справжнім культом карнавально-фестивального життя, незвичайних костюмів та, звичайно ж, самби. Цей танець, що вперше з’явився саме на території Південної Америки впродовж останніх років став візитівкою не тільки Ріо, а й всієї Бразилії.

Детальніше: Самба Ріо

Ренесанс у Новому Світі

Ренесанс у Новому Світі? Здавалось би, абсолютний абсурд, проте він таки існує! Адже щороку в Нью-Йорку проходить один із найвидовищніших і найяскравіших фестів Америки «New York Renaissance Faire» - фестиваль найсправжнісінького середньовіччя.

Детальніше: Ренесанс у Новому Світі