Півострів півостровів

 

Справжнє серце Греції – це «півострів півостровів» - Халкідіки, справжній туристичний рай. Чудова природа, морський клімат та смарагдовий затишок хвойних лісів ...

 

Справжнє серце Греції – це «півострів півостровів» - Халкідіки, справжній туристичний рай. Чудова природа, морський клімат та смарагдовий затишок хвойних лісів перетворюють відпочинок на дивовижну казку.  


Перша перлинка в намисті Халкідіки – Касандра, один з найвідвідуваніших півострів Греції. Низькі лісисті гори, сніжно-білі піщані пляжі та чудова атмосфера зроблять відпочинок просто незабутнім. Туристична інфраструктура тут розвинена чи не найкраще в усій країні, тож на півострові буде цікаво кожному, а особливо – тим, хто обожнює гучні вечірки та дискотеки.


Ще один коштовний камінь – Ситонія - місце, де можна по-справжньому відпочити від мурашника мегаполісу та насолодитися кришталево-чистим цілющим повітрям. Тут ще залишились місця вільні від всюдисущого готельного бізнесу, де можна відчути подих справжньої незайманої природи.


Останній діамант Халкідіки – Айон-Орос, найвищий із братів-півостровів і відповідно найблищий до небес і до Бога, саме тут знаходиться свята гора Афон, що возноситься над морем більш ніж на дві тисячі метрів. Ще у часи Російської імперії сюди щороку приїжджало близько 30000 прочан.


Сьогодні Халкідіки – один із найпрекрасніших куточків Греції, що заворожує з першого погляду. Це справжнісінька феєрія щонайкращих емоцій та найбарвистіших почуттів.