Останні новини

Італія

Італія - країна шпилястих Апеннін і теплого моря, апельсинів і шоколаду із цедрою, запальних італійців та колоритних італійок, країна справжніх патріотів, яка пережила злети і падіння, часи великої імперії та феодальної роздробленості, правління мужніх полководців та правителів-тиранів. 

 

Історія Італії бере свої витоки ще з часів палеоліту - близько 50000 років тому! Саме тоді, тут виникли перші поселення неандертальців. Пізніше в Апеннінах існувало кілька племен, зокрема - етруски, лигурі, італіки, латиняни, сабіняни. Після їх об’єднання настав час величної Римської імперії, диктатури Юлія Цезаря і завоювання ледь не усієї Європи. Проте, як і кожна держава із безліччю підкорених народів, кожен з яких прагне свободи і незалежності, Римська імперія зазнала краху і розпалась на невеликі країни-карлики, деякі із яких за площею були менші навіть за українські Львів чи Київ! Тож середні віки Італія зустріла у стані феодальної роздробленості. Проте уже в епоху Відродження, завдяки мудрим правителям, країна зуміла відновити єдність.

Звичайно, кожен поціновувач історії та давньої культури зуміє знайти тут багато цікавого: середньовічні замки та палаців, особливу атмосферу минувшини, що мовби витає у повітрі над старовинним Римом та і, напевне, над усією країною.

Італія відома своїми курортами, що й не дивно, адже завдяки теплому і по-особливому ніжному клімату країна-жіночий-чобіток - прекрасне місце для літнього відпочинку.
Окрім того, Італію варто відвідати й любителям активного відпочинку. Практично вся територія країни вкрита шпилястими Апеннінами. Тож, сюди приїжджають як і любителі гірськолижного туризму чи скейтбордингу, так і прихильники велоспорту, адже тут - безліч велодоріжок та треків, більшість з яких знаходиться у горах! 
Прекрасні краєвиди вам забезпечені! Звичайно, і хайкінгісти (тобто люди, що обожнюють мандрівки у горах) знайдуть чим «підживити» свій туристичний азарт, адже в Італії надзвичайне різноманіття пристосованих для хайкінгу трас, як для початківців, так і для справжніх ветеранів цього захоплюючого спорту.

Знайдеться щось цікавеньке і для любителів культури та творчості, тут жили й творили безліч всесвітньо відомих художників, зокрема: Джованні Батиста, Мікеланджело, Рафаель. У музеях Італії можна побачити їхні оригінальні роботи.

Італія - місце, де буде цікаво усім: і дітям, і дорослим, любителям активного відпочинку і тим, хто обожнює просто посидіти на березі моря, вдивляючись у небесну далечінь. Отож, якщо збираєтесь у відпуску, без вагань обирайте Італію, вам сподобається! До того ж, тут добре розвинена система автомобільних та залізничних доріг, подорож принесе вам одне задоволення. Щодо вартості турів, то вони відносно недорогі. 

Цікавих вам подорожей і нових вражень!

Коротка довідка

Italy_flag Гімн «Il Canto degli Italiani», що в перекладі означає пісня італійців.
Столиця – Рим
Форма правління – парламентська республіка
Національна валюта: євро
Віза: шенгенська