Італія

Італія — країна шпилястих Апеннін і теплого моря, готичних соборів і шедевральних базилік, апельсинів і шоколаду із цедрою, запальних італійців та колоритних італійок, країна справжніх патріотів, яка пережила злети та падіння, часи великої імперії та феодальної роздробленості, правління мужніх полководців та правителів-тиранів.

Історія Італії бере свій початок ще з часів палеоліту — близько 50000 років тому! Саме тоді, тут виникли перші поселення неандертальців. Пізніше в Апеннінах існувало кілька племен, зокрема — етруски, лигуні, італіки, латиняни, сабіняни. Після їх об’єднання настав час величної Римської імперії, диктатури Юлія Цезаря і завоювання ледь не усієї Європи. Проте, як і кожна держава із безліччю підкорених народів, кожен з яких прагне свободи та незалежності, Римська імперія зазнала краху і розпалась на невеликі країни-карлики, деякі із яких за площею були менші навіть за українські Львів чи Київ! Тож середні віки Італія зустріла у стані феодальної роздробленості. Проте уже в епоху Відродження, завдяки мудрим правителям, країна зуміла відновити єдність.

Звичайно, кожен поціновувач історії та давньої культури зуміє знайти тут багато цікавого: середньовічні замки та палаців, особливу атмосферу минувшини, що мовби витає у повітрі над старовинним Римом та і, напевне, над усією країною.

Італія відома своїми курортами, що й не дивно, адже завдяки теплому і по-особливому мягкому клімату країна "жіночий-чобіток" — прекрасне місце для літнього відпочинку.
Окрім того, Італію варто відвідати й любителям активного відпочинку. Практично вся територія країни вкрита шпилястими Апеннінами. Тож, сюди приїжджають як і любителі гірськолижного туризму чи скейтбордингу, так і прихильники велоспорту, адже тут — безліч велодоріжок та треків, більшість з яких знаходиться у горах!
Прекрасні краєвиди вам забезпечені! Звичайно, і хайкінгісти (тобто люди, що обожнюють мандрівки у горах) знайдуть чим «підживити» свій туристичний азарт, адже в Італії надзвичайне різноманіття пристосованих для хайкінгу трас, як для початківців, так і для справжніх профі цього захопливого спорту.

Знайдеться щось цікавеньке і для любителів культури та творчості, тут жили й творили безліч всесвітньо відомих художників, зокрема: Джованні Батиста, Мікеланджело, Рафаель. У музеях Італії можна побачити їхні оригінальні роботи.

Італія — місце, де буде цікаво усім: і дітям, і дорослим, любителям активного відпочинку і тим, хто обожнює просто посидіти на березі моря, вдивляючись у небесну далечінь. Отож, якщо збираєтесь у відпуску, без вагань обирайте Італію, вам сподобається! До того ж тут добре розвинена система автомобільних та залізничних доріг, подорож принесе вам лише задоволення. 


Цікавих вам подорожей і нових вражень!

Коротка довідка

Italy_flag
Столиця – Рим
Форма правління – парламентська республіка
Національна валюта: євро
Віза: шенгенська