Замок Радомисль

 

Замок Радомисль

Поради мандрівникам:

 «Навчіться не лише дивитися, але й бачити. Не тільки слухати, але й чути. Не лише спостерігати, але й розуміти. І тоді, пізнаєте істину, й істина зробить вас вільними»

 

Архітектурна та історико-культурна перлина поліського краю «Замок Радомисль» – єдиний у світі замок, який не має рукотворного фундаменту (фундаментом слугує гранітна скеля, яка простягається на десять сотень метрів вглибину) - повністю відновлена середньовічна фортифікаційна споруда з відтвореними автентичними інтер’єрами XVII-XIX ст. Тут, у 1612 році архімандрит Єлисей Плетенецький збудував першу «папірню» (укріплену фабрику із виробництва паперу) Києво-Печерської Лаври.

 

Детальніше...

Фестиваль під Каменем

Фестиваль Підкамінь

Сучасна українська фолк та рок музика на тлі первозданної природи, дивовижна атмосфера старовини, найкраща в Україні енергетика та безліч щасливих усмішок – усе це чекає на гостей етнофестивалю «Підкамінь».  Мета проекту привернути увагу до давніх традицій...

Детальніше...

Свято шоколаду у Львові

Свято шоколаду у Львові

Місто Лева – завжди було містом особливим… Хто тут не бував, мабуть, ніколи не звідає львівських чар – прогулянок вузенькими вуличками міста, вмощеними старою бруківкою, подиху давніх кам'яниць, які ще пам'ятають середньовічних італійських, вірменських та...

Детальніше...

Гранітне диво України

Гранітне диво України

Гранітно-степове Побужжя – одна з найдавніших ділянок суші Євразії, регіональний ландшафтний парк, котрий знаходиться на північному заході Миколаївської області. Парк розташований на південному боці так званого Українського кристалічного щита.  

Детальніше...