Кенія. Фото сафарі

Кенія відома завдяки незвичайним природним ландшафтам, найбільшим в Африці національним паркам, що займають більшу частину території країни, та неймовірній кількості екзотичних тварин. Саме надзвичайне різноманіття флори та фауни приваблює сюди тисячі туристів зі всього світу.

Кенія мовою місцевих мешканців звучить «Кере-Ньяга», що в перекладі з мови суахілі означає «Біла гора». Саме в честь Кіліманджаро - найвищої гори країни, вершина якої вкрита білосніжною сніговою шапкою, називають свою країну численні кенійські племена. Цікаво, що корінні мешканці вважають її святинею.

На фото сафарі в Кенію щороку приїжджає близько мільйона мандрівників. В країні є близько 40 заказників, найвідоміші із них – це «Масаї-Мара», де знаходиться всесвітньовідоме поселення племені Масаїв, «Амбоселі» та «Озеро Накуру».

Найкомфортніший час для відвідин Кенії та «полювання із фотоапаратом» - серпень вересень. Надзвичайна кількість та різноманітність диких тварин по-справжньому вражає. Цікаво, що до звірів можна під’їхати практично впритул – вони абсолютно не бояться людей, особливо приголомшує можливість побачити ціле стадо слонів чи «сім’ю» левів на відстані декількох кроків.

Ще одне дивовижне природне явище – міграції тварин. Найяскравіше воно виражено в заказнику «Масаї-Мара» . Тисячі антилоп гну, зебр, жираф, буйволів в одному місці і в один час – дійсно неймовірне видовище, яке можна побачити лише на «чорному континенті».

Ще одна перлина Східної Африки, і Кенії зокрема, - Великий рифтовий розлам. Ущелина з’явилась тут мільйони років тому, опісля, завдяки незвичайному мікроклімату та рослинності тут утворився щонайсправжнісінький «загублений світ».

Ще одна родзинка Кенії – озеро Накуру, що розташоване в однойменному заказнику. При виді тисяч фламінго та пеліканів, захоплює подих а довколишній пейзаж здається сюрреалістичним.

Кенія – країна яскравих емоцій, неймовірно красивих краєвидів, екзотичних тварин, країна, що дійсно варта уваги та, звичайно ж, численних відвідин.