Антигуа і Барбуда

   Антигуа і Барбуда – справжнья загадка для туристів не тільки із України, а й практично з усього світу! Адже про існування цієї малесенької перлинки на березі Карибського моря навіть мало хто здогадується, хоча ця острівна країна підпорядковується не кому іншому, а королеві Великої Британії Єлизаветі ІІ.

 

Історія

 

 

Минуле Антигуа і Барбуда досить спокійне і навіть дещо одноманітне, проте це не виплинуло на створення дивовижного колориту на островах.

 

Корінні жителі цієї території – індійці-араваки, проте уже в XIII їх витіснили племена войовничих карбів. Антигуа і Барбуда стала однією із перших частин «нового світу», відомих європейцям, адже острови були відкриті ще Христофором Колумбом далекого 1493 року, підчас його другої експедиції .

 

З 1632 року держава перейшла у володіння Великої Британії, що перетворила острови на країну плантацій, сюди звозили тисячі негрів-рабів задля дешевого виробництва цукрової тростини, бавовни, табаку і навіть кокосів. Лише 1 жовтня 1981 року Антигуа і Барбуда (що в перекладі з іспанської – «давній і бородатий») стала незалежною.

 

 

Туризм

 

 

Прекрасне бірюзове море манить туристів відвідати дивовижної краси острови Антигуа та Барбуда і хоча загальна площа усіх островів лише близько 450 км², та білосніжних пляжів, ніжного сонечка, густих тропічних джунглів на надзвичайно яскравих вражень вистарчить усім!

 

А той, хто хоче чогось незвичайного та новенького завжди зможе відвідати невеличкий безлюдний острівець Редонда, що розташований лише в 40км від Антигуа. Цікаво у цій країні буде і тим, хто обожнює різноманітні фестивалі, а особливо – карнавали, адже кожного серпня острови поринають у веселковий вир святкувань на честь відміни рабства.

 

Культура Антигуа – це дивовижна суміш Америки та Британії, приплавлена оригінальним місцевим колоритом.

Девиз: «Each Endeavouring, All Achieving»

Гімн:        «Fair Antigua, We Salute Thee»

Дата незалежності:          1 січня 1981 

Офіційна мова:                      англійська

Столиця:                            Сент-Джонс