Ріка Лі

Без сумніву, мандрівка в Китай  може стати чи не найяскравішим враженням у житті, адже ця країна надзвичайно розмаїта та неосяжна. Один із наймальовничіших куточків Піднебесної – це долина річки Лі, що поблизу Гуйліня, на півдні країни. Незвичайний ландшафт цієї місцевості викликає щонайсправжнісінький захват!

Мілководна річечка, оточена гостроверхими пагорбами, що з голови до ніг вкриті потужною смарагдовою рослинністю, створює враження якоїсь сюрреалістичної дійсності. Не дивно, що з давніх давен саме тут знаходили джерело натхнення численні художники, письменники, музиканти, поети та фотографи.

Цікаво, що сама річка Лі ну просто дуже мілка, у найглибшому місці дорослій людині води тут лише по пояс. Тож вона вважається непридатною для судноплавства, проте тут можна побачити численні бамбукові плоти з вигадливими парасольками та навіть двопалубні катери із пласким дном, адже туристичний промисел вже давно став одним із найприбутковіших для тутешніх мешканців. Окрім сплавів популярністю користуються також походи в гори разом із місцевими гідами.

У туристичних місцях ви знайдете чудову китайську та європейську кухню, англомовний персонал та навіть Інтернет. Численні готелі пропонують свої послуги за відносно недорогу оплату. А зовсім поруч розташоване місто Гуйлінь, одне із найпопулярніших туристичних Мекк Китаю.