Крабі - тайське диво

Таїланд – країна екзотична і незвичайна, а справжня перлина Таю – морська провінція Крабі, що розташована на півдні країни. Понад 130 островів за рік відвідує близько 400 тис. туристів, це більше ніж кількість місцевого населення!

Одне із наймальовничіших місць Крабі – архіпелаг Пі-Пі. Тутешні пейзажі схожі на справжнісінький рай. Бірюзова морська гладінь та смарагдова зелень тропічної рослинності, а ще - сліпучо-білий дрібний пісок ніби приворожують погляд до себе. Не дивно, що саме ці едемічні місця стали знімальною площадкою для фільму «Пляж» та навіть «Бондіани».

Ще одна родзинка Крабі – гарячі джерела у національному парку «Клонг Тона». Упродовж тисяч років мінеральна вода, температура якої сягає шістдесяти градусів Цельсія, прокладала собі шлях у міцних гірських породах, створивши при цьому глибокі «ванни».

Сьогодні тури у Таїланд, зокрема і в Крабі, набирають все більшої популярності. Тому знайти житло тут зовсім не проблема. Численні готелі та хостели на будь-яку кишеню навперебій пропонують свої послуги.