Іспанія

Девіз: «Plus Ultra», що в перекладі із латині означає «більше, ніж можливо»

Офіційні мови: іспанська, галісійська, каталанська, віленська, баська, аранська

Столиця – Мадрид

Форма правління   - парламентська монархія

Монарх  - Хуан Карлос І

Національна валюта: євро

Віза: Шенгенська

Іспанія – це країна, відома кожній освіченій людині у світі, проте звичайно ж і у ній є такі милі та дивовижні закутки, про які не завжди знає навіть найдосвідченіший мандрівник, проте сьогодні піде мова не про них, а про Іспанію – державу монарха, державу численних пляжів, майже тропічного сонця і задоволених туристів.

Тож почнемо із походження назви, сама назва Іспанії походить з давно уже забутої фінікійської мови! Так, так, саме фінікійською, а саме від вислову «і-шпанім», що в перекладі означає берег кроликів. До того ж, мало хто відає, що Іспанія третя по розміру країна у Європі.

Тепер трішки про клімат, звичайно для кожного ії вас не секрет, що людина сама собі створює погоду, проте,  звичайно ж, «творити» стає легше, коли перед тобою яскраве сонечко і ледь-хмаристе небо, що усміхається морською синявою, чи не так? Отож, Іспанія одна з найтепліших країн західної Європи, адже середня річна температура тут складає близько 20 градусів, не мало, правда ж? Проте і тут трапляються природні казуси, зокрема декілька років тому набережні вкрилися надзвичайними льодовими фігурами, правда це були витвори шторму та морозу, які чомусь вирішили здивувати Іспанців такими скульптурами.

Далі давайте поговоримо про транспорт, адже це надзвичайно важливо для кожного туриста – саме пересуваючись ми проводимо досить велику частину часу, і комфорт один із критеріїв нашого вибору! Що ж до автомобільних трас, то в Іспанії вони знаходяться в прекрасному стані, та й покривають достатньо велику територію, тож якщо ви маєте можливість подорожувати машиною, без вагань обирайте саме цей вид транспорту. Для тих, хто обожнює романтику поїздів та хоче трішки зекономити свої кошти, теж хороші новини, адже загальна довжина залізниці в Іспанії аж 14781 км, чималенька цифра, правда ж? Тож ви можете бути впевненими, що зможете потрапити у будь-яку частину країни в комфортному поїзді.

Трохи менше половини усіх туристів приїжджають в країну щоб «дослідити» її старовинні пам’ятки, тож давайте дізнаємось чи має Іспанія чим похвалитись в історичному плані. Отож, перші поселення на її території виникли ще в бронзовій епосі! Уявляєте?

Проте через деякий час ці поселенці зникли, натомість у третьому тисячолітті до нашої ери тут з’являються нові племена, що називали себе іберами. Звичайно ж, ми знаємо що впродовж наступних тисячоліть Іспанія розвивала, народності що проживали на її території гуртувались і утворили, врешті решт, міцну, незламну і єдину націю, що впродовж століть зуміла зберегти свою культуру, традиції та незалежність своєї держави. Зрозуміло, що у країни з такою багатою історією є безліч пам’яток, як і середньовічних замків, так і творів сучасної архітектури, і усі вони варті вашої уваги.

А тепер давайте трішки поговоримо про культуру Іспанії. Перша за все потрібно підмітити що досить багато людей вважають Іспанію країною-музеєм-під-відкритим-небом. І ще справді так, адже іспанці, які є справжніми патріотами, зуміли зберегти для своїх нащадків безліч пам’яток. До того ж, тут є безліч різноманітних музеїв, що відображають як минуле так і сьогодення цієї країни, також ви зможете побачити надзвичайну кількість витворів мистецтва у різноманітних арт-галереях та виставках.

Що ще цікавого у цій країні-сонячне-небо? Це… сієста! Напевне, на перший погляд може здатись, що іспанці надзвичайно ліниві, адже їх денна перерва більше двох годин, проте ще зовсім не так, адже вони «компенсують» це працею увечері.

Ось ви і дізнались дещо про Іспанію, напевно уже ні в кого не виникне запитання: «А навіщо ж туди їхати?» Адже ця країна задовольнить вимоги навіть найдосвідченішого пригодо шукача, тож купуйте тури в Іспанію, і не важливо куди: чи на майже тропічні пляжі, чи щоб побувати на шопінгу, чи у музеї і вперед, за новими враженнями.